Promujemy wartości, jakie niesie ze sobą sport

Pod koniec listopada w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się gala bokserska Fight Night 7: Obrona Częstochowy, której współorganizatorem jest Marcin Najman. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa z udziałem zawodników i sponsorów. Wyższą Szkołę Lingwistyczną i Akademię Soward, sponsorów imprezy, podczas konferencji reprezentował rektor dr Cezary Wosiński, który zaznaczył jak ważną rolę w życiu i kształtowaniu człowieka odgrywa sport.
- U podstaw misji przedsięwzięć edukacyjnych Wyższej Szkoły Lingwistycznej i Akademii Soward leży kształtowanie ludzi, którzy mają sobie dawać radę w życiu. Takich, którzy posiadają determinację, siłę woli i umiejętność przekraczania własnych ograniczeń. Marcin Najman wyraził wdzięczność za zaangażowanie WSL w propagowanie kultury fizycznej oraz udział w projekcie. – Dziękuję, że włączyliście się w nasz projekt. Bardzo cenię to, że kładziecie nacisk nie tylko na rozwój intelektualny ale także na rozwój fizyczny młodych ludzi. Kultura fizyczna to nie są slogany, ona kształtuje charaktery – zaznaczył.

Najman Rektor

Najman, Monika