O nas

WSL – Ważni Są Ludzie. Ich potrzeby, umiejętności i pasje. Wiemy, że każdy człowiek ma w sobie wszystkie zasoby potrzebne do realizacji najbardziej ambitnych zamierzeń. Nie każdy jednak ma dość  sił, umiejętności i wiary w siebie, aby to zrobić. Wiemy, jak je znaleźć i jak rozwijać. Naszą misją jest przekazywanie tej wiedzy naszym studentom.

Uczelnia powstała w roku 1992. Specjalizujemy się w kształceniu na kierunkach filologia (angielska, germańska, polska) i pedagogika. Studia na poziomie licencjackim i magisterskim prowadzimy w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Posiadamy również szeroką ofertę studiów podyplomowych.

Tajemnica sukcesu WSL:

Efektywnie dostosowujemy kierunki kształcenia do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy.

Prowadzimy autentyczną dydaktykę XXI wieku. Jesteśmy ekspertami w kształceniu na odległość, dzięki czemu zajęcia w formie tradycyjnej skutecznie łączymy z wygodnym systemem e-learningowym.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze. E-lerning w systemie online umożliwia Ci nowoczesne kształcenie i ogranicza wizyty w Uczelni do 2 w semestrze. Masz okazję aby pracować i studiować jednocześnie. Bez ograniczeń związanych z miejscem w którym mieszkasz.

Świadomie dokonujesz wyboru dziedziny, w której chcesz się rozwijać.

Już w trakcie rekrutacji i zaraz po rozpoczęciu roku jako jedyni oddajemy Ci do dyspozycji Coach’a (osobę, będzie towarzyszyć Ci w osiągnięciu Twojego zawodowego sukcesu).

Kształtujemy osobowość. Nikt nie zna przyszłości i tego co ze sobą niesie. Z umiejętnością nawiązywania trwałych relacji handlowych, współpracy opartej na WIN-WIN, oraz tym wszystkim co kryje się pod pojęciem przedsiębiorczości nie będzie miało znaczenia jakim zmianom po skończeniu Twoich studiów ulegnie rynek. Twoje kwalifikacje będą zawsze najwyższej próby.

Inspirujemy zamiast instruować: uczymy korzystania z dostępnej wiedzy, analizy, syntezy i krytycznego myślenia. Pracujemy w oparciu o rzeczywiste sytuacje.

Budujemy prawdziwą społeczność akademicką: umożliwiamy budowanie relacji pomiędzy ludźmi ucząc pracy w zespole, komunikacji, empatii.

Życzymy wszystkim kandydatom, aby wspólnie z nami realizowali swoje marzenia i pasje już od dziś.

No Comments Yet.